Кошик
0

ТКАНИНИ

ТКАНИНИ

Тканини, які ми використовуємо у виробництві, розробляються спеціально для нас. Ми приділяємо багато уваги екологічності та безпеці матеріалів, з яких шиємо одяг. Наприклад, вся бавовна, що перетворюється на тканини, виробляється і обробляється максимально екологічним шляхом. Фабрики, на яких зібрана сировина переробляється, працюють на невеликі обсяги замовлень та поділяють наш пріоритет у турботі про навколишнє середовище – на цих фабриках нормовані умови праці, максимально безвідходне виробництво, фабрики обладнані сучасними, безпечними інструментами виробництва. Ми не використовуємо токсичних речовин, а тому не забруднюємо хімічними відходами ґрунт та воду.


Тут описані основні види тканин, з яких ми шиємо одяг ZEN WEAR:


1. ThinCotton – бавовна з еластином.

Склад: 95% бавовна, 5% еластан, густина 210 гр/м.

З цієї тканини Компанія Zen Wear шиє футболки. Така тканина дихає, м'яка та легка.


2. ThickCotton – бавовна з еластином.

Склад: 95% бавовна, 5% еластан, щільність 240 г/м.

З такої тканини Zen Wear виготовляє переважно штани, лосини, але також можуть бути і футболки. Це добре розтяжна щільна бавовна.


3. SoftTouchCotton – бавовна з еластином та з напиленням.

Склад: 90% бавовна, 10% еластан, щільність 240 г/м.

Наша фірмова тканина, що добре тягнеться і повертає форму, підходить для найрізноманітніших виробів.


4. Three-thread cotton - тринитка без начісу.

Склад: 95% бавовна, 5% еластан.

Особливість - щільна за товщиною за рахунок щільного шару ниток зі зворотного боку. Така тканина підходить як для літнього, так і для зимового сезону, з неї шиються спортивні костюми, шорти, сукні, худі.


5. Fleece three-thread cotton - тринитка з начосом.

Склад: 95% бавовна, 5% еластан.

Найщільніша тканина підходить для найхолоднішої погоди. На виворітній стороні такої тканини, на відміну від простої тринитки, додається ворс, за рахунок чого вона виходить дуже щільною та теплою. З цієї тканини виготовляємо зимові спортивні костюми.


6. Two-tread cotton – трикотаж двонитка.

Склад: 95% бавовна, 5% еластан.

Ця тканина знаходиться по щільності посередині між триниткою і простою бавовною. На виворітному боці вона має особливе переплетення ниток, яке надає їй додаткової щільності.


7. Fleece two-thread cotton - двонитка з начосом.

Склад: 95% бавовна, 5% еластан.

Ця тканина компанії Zen Wear теж є фірмової, адже має дуже м'яку зовнішню текстуру на своїй лицьовій стороні. З такої тканини ми виготовляємо теплі спортивні костюми, які підходять на зимовий та демісезонний період, а також теплі сукні.


8. Bamboo – бамбукова тканина.

Склад: 95% бамбук, 5% еластан.

В даний момент ми знаходимося на стадії тестування різноманітних видів бамбукової тканини, що відрізняються своєю щільністю та відсотковим співвідношенням бамбука та еластану.


9. Плащовка – плащова вітронепродувна тканина.

Склад: 100% поліестер.

Цю тканину ми використовуємо для верхнього одягу і робимо з неї різні вставки в бавовняні вироби.


10. Льон – матеріал із лляного волокна.

Склад: 100% льон.

Цей матеріал ми використовуємо у літніх речах. Оскільки льон не тягнеться, з нього ми шиємо капсульні колекції повсякденних суконь, комбінезонів, штанів та інших речей у стилі casual.


23/07/2021 15:18:47
0
465

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!