Кошик
0

ІСТОРІЯ БРЕНДУ

ІСТОРІЯ БРЕНДУ

Я створюю одяг для йоги вже понад сім років. Свій шлях я розпочала з однієї швеї та декількох моделей для власної студії йоги “Dzen”. Тоді я шукала для своїх зайняти спортивний одяг з натуральної тканини високої якості, який би сидів на мені ідеально. Шукала, але не знаходила.

Перша колекція ZenWear вийшла у 2014 році. З того моменту я вивчала різні тканини, форми — завдяки чому знайшла ідеальну структуру, крій і моделі одягу для тренувань. Мій спортивний одяг натхненна природою людини. Вона дихає і слухняно рухається за тілом, повторюючи його форми. Для кожної колекції я вибираю тканини натуральних відтінків. Мене надихає поєднання кольорів у природі і я використовую це у моделях ZenWear.

 

Я буваю різною, тому створюю одяг для різного настрою та стану, не обмежуючи ні себе, ні інших. Саме тому в колекціях ZenWear є сексуальні моделі спортивних топів та комбінезонів для йоги, базові та яскраві спортивні комплекти, теплі спортивні костюми, худі для бігу та, звичайно, одяг на кожен день. Будь-який варіант для вашого самовираження!

 

Жіночий спортивний одяг ZenWear допомагає людині повернутися до стану цілісності — до своєї гармонії, власної природи. Це стан розслаблення, наповнення енергією та світлом. Стан, у якому життя вільно розтікається по тілу!

 

Анна Кузнєцова, тренер з йоги та засновниця бренду ZenWear

23/07/2021 15:36:33
0
403

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!