Кошик
0

Блог

ІСТОРІЯ БРЕНДУ

Я створюю одяг для йоги вже понад сім років. Свій шлях я розпочала з однієї швеї та декількох моделей для власної студії йоги “Dzen”. Тоді я шукала для своїх зайняти спортивний одяг з натуральної тканини високої якості, який би сидів на мені ідеально. Шукала, але не знаходила. Перша колекція ZenWear вийшла у 2014 році. З того моменту я вивчала різні тканини, форми — завдяки чому знайшла ідеальну ..

23.07.2021
0
346
ПРО НАС

Український бренд одягу для йоги та фітнесу ZenWear заснований в 2014 році тренером з йоги Анною Кузнєцовою. Бренд ZenWear задумувався для створення спортивного одягу з натуральних тканин для йоги, спорту, танців і повсякденного гардеробу.Через свої заняття та одяг Анна допомагає досягти гармонії з собою: відчути власне тіло, прийняти емоції та відкрити свої істинні бажання — тобто пізнати се..

23.07.2021
0
256
ТКАНИНИ

Український бренд Zen Wear був заснований у 2014 році тренеркою з йоги Анною Кузнецовою. Це одяг для йоги, спорту, танців, фітнесу, прогулянок і відпочинку. Моделі Zen Wear створюються з натуральної тканини. Вони слухняно рухаються за тілом, щоб ви відчували себе комфортно і впевнено на тренуваннях і в повсякденному житті. Одяг передає різноманітні настрої та емоції. Через свої заняття та од..

23.07.2021
0
397
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ЗА ВІДГУК

Змінюємо селфі на безкоштовну доставку! Хочемо сказати вам дякую за чудові фотографії та відео, де ви в одязі від Zenwear Щоб отримати безкоштовну доставку: - відзначайте нас на фотографіях та відео в одязі від Zenwear; - ділитеся ними в сториз та стрічці в інстаграмі ; - наш менеджер зв'яжеться з вами і надішле вам особистий QR-код, який Ви зможете використовувати під час наступної покупки! Дякує..

01.04.2021
0
369